Nasze produkty

Kołdry

Poduszki

O nas

My photo

Historia Firmy TEXTOM sięga końca lat 90-tych XX wieku, a konkretne roku 1998. Wtedy właśnie małżeństwo właścicieli powołało do życia niewielkie przedsiębiorstwo produkujące kołdry i poduszki. Z zaledwie kilku pracowników, na przestrzeni lat Firma rozrosła się do obecnych rozmiarów, budując zgrany, wykwalifikowany zespół, dla którego kluczową kwestią jest jakość wykonywanych wyrobów oraz nowoczesny park maszynowy, dający możliwość produkowania pościeli o najwyższych standardach.

Jakość to brak kompromisu, to komfort i zadowolenie klienta.

Dla całej kadry Firmy jest to rzecz oczywista, dlatego od wielu lat firma polega wyłącznie na sprawdzonych dostawcach tkanin i surowców do produkcji pościeli. Kluczowym krokiem do podniesienia jakości naszych wyrobów, było zrezygnowanie z zakupu gotowych włóknin i podjęcie decyzji o samodzielnej produkcji wypełnienia na miejscu, pod okiem specjalistów. Dało to nam możliwość stworzenia procesu zapewniającego pełną kontrolę nad składem surowcowym, a co za tym idzie powtarzalność jakościową.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów pościelowych, w tym kołdry, poduszki, bieliznę pościelową oraz liczne produkty naszych partnerów (ręczniki, narzuty, koce, obrusy)

Stała troska o zapewnienie najwyższej jakości materiałów, niepowtarzalne wzornictwo oraz profesjonalny i dokładny proces produkcyjny sprawia, iż firma TEXTOM nieustannie poszerza grono swoich zadowolonych klientów w całej Europie.

Jeśli jesteś zainteresowany zapoznaniem się z naszą ofertę detaliczną zapraszamy do zakładki Sklep, jeśli natomiast reprezentujesz klienta hurtowego zapraszamy do skorzystania z Formularza Kontaktowego, który pozwoli na bezpośredni kontakt z Działem Sprzedaży.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ