Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Textom kolejny raz nagrodzony certyfikatem "Przedsiębiorstwo Godne Zaufania"!

Drodzy klienci, jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny raz z rzędu zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym certyfikatem "Przedsiębiorstwo Godne Zaufania" nadawanym przez Instytut Badań Konsumenckich.

Certyfikat ten nadawany jest wybranym Firmom z poszczególnych branż w oparciu o ich nieposzlakowaną opinię wśród Klientów i Kontrahentów i najwyższe standardy obsługi klienta. Kapituła programu uznała, że Textom to przedsiębiorstwo nastawione prokonsumencko, otwarte na sugestie i dialog z naszymi Partnerami Biznesowymi oraz przedsiębiorstwo, u którego podstaw leży chęć zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Od siebie pragniemy dodać, że najważniejszą wartością w naszej pracy jest tworzenie wyrobów najwyższej jakości, przyjaznych naszym Klientom. Cała załoga dokłada wszelkich starań, aby to co wychodzi spod ich rąk dawało poczucie komfort i bezpieczeństwa.

Drodzy Klienci, Partnerzy Biznesowi, Drodzy Przyjaciele to dzięki Wam kolejny raz możemy cieszyć się tym prestiżowym Certyfikatem i być Przedsiębiorstwem Godnym Zaufania.


Certyfikat PZH

Certyfikat PZH

Drodzy Klienci!

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie Wasze oczekiwania. Każdą linię produktów tworzymy z myślą o Waszym komfortowym wypoczynku w zdrowym, higienicznym otoczeniu. Słuchamy Was, aby każdego dnia poprawiać nasze wyroby i jeszcze lepiej realizować Wasze potrzeby. To Wy jesteście inspiracją do naszej pracy i tym samym szczególnie miło nam poinformować, że od dziś nasze produkty posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

Czym jest Certyfikat PZH?

Certyfikat PZH nadawany jest produktom, które przeszły w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego - Państwowym Zakładzie Higieny liczne testy określające, czy spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa w swojej kategorii. Liczne grono ekspertów bada właściwości przesłanych próbek sprawdzając czy producent dołożył wszelkich starań, aby jego wyroby były najwyższej jakości. Tym samym Certyfikat PZH gwarantuje, że zakupiony przez Ciebie produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia Twojego i Twoich najbliższych oraz dla środowiska naturalnego.

Dlaczego Certyfikat PZH?

Naszą największą ambicją jest produkowanie dla naszych Klientów pościeli najwyższej jakości, bezpiecznej i dającej gwarancję komfortowego i spokojnego snu. Dlatego też postanowiliśmy zgłosić nasze produkty do atestacji w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego - Państwowym Zakładzie Higieny. Wierzyliśmy, że lata naszego doświadczenia i włożona praca pozwoli naszym wyrobom przejść pozytywnie wszystkie etapy badań i testów przeprowadzanych przez ekspertów PZH.

Nie zawiedliśmy się na naszych produktach - każda z trzech zgłoszonych do atestacji kolekcji naszej pościeli pomyślenie przeszła wszystkie testy i tym samym otrzymały Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

Atestowane kolekcje pościeli:

Kolekcja pościeli Gold Swiss - numer certyfikatu B-BŻ-6071-0040/20/C
Kolekcja ta to perełka w naszej ofercie! Skierowana do klienta szczególnie dbającego o wysokiej jakości wykończenie produktów pościelowych. Silikonowa włóknina termozgrzewalna z włókien Hollow AdvanSA SASA oraz najwyższej jakości szwajcarska mikrofibra to gwarancja spokojnego, komfortowego snu i miękkości, a przy tym działania prozdrowotnego.

Kolekcja pościeli AlegriMed - numer certyfikatu B-BŻ-6071-0041/20/C
Kolekcja szczególnie skierowana do osób cierpiących na alergie. Wykonana z silikonowej włókniny termozgrzewalnej z włókien Indorama oraz wysokiej jakości mikrofibry stanowi idealne rozwiązania dla osób walczących z alergenami. W naturalny sposób utrudnia rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych, a specjalny rodzaj pikowania ułatwia jej osuszenie i wywietrzenie z zebranej podczas snu wilgoci.

Kolekcja pościeli Micro - numer certyfikatu B-BŻ-6071-0039/20/C
Nasz Hit sprzedażowy! Kolekcja pościeli, która w najwyższym stopniu przypadła do gustu naszych klientów. Elegancka pościel na każdą kieszeń! Wykonana z termozgrzewalnej silikonowej włókniny, pokryta drapaną mikrofibrą dającą aksamitnie miękkie wykończenie, pikowana w piękny delikatny wzór idealnie utrzymujący wypełnienie na swoim miejscu. Komplet dający komfort w sypialni przez wiele lat.


Certyfikat PZH to nasz kolejny sukces w produkcji najwyższej jakości pościeli, bezpiecznej i przyjaznej, a przy tym eleganckiej i komfortowej.


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ