Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Textom kolejny raz nagrodzony certyfikatem "Przedsiębiorstwo Godne Zaufania"!

Drodzy klienci, jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny raz z rzędu zostaliśmy nagrodzeni prestiżowym certyfikatem "Przedsiębiorstwo Godne Zaufania" nadawanym przez Instytut Badań Konsumenckich.

Certyfikat ten nadawany jest wybranym Firmom z poszczególnych branż w oparciu o ich nieposzlakowaną opinię wśród Klientów i Kontrahentów i najwyższe standardy obsługi klienta. Kapituła programu uznała, że Textom to przedsiębiorstwo nastawione prokonsumencko, otwarte na sugestie i dialog z naszymi Partnerami Biznesowymi oraz przedsiębiorstwo, u którego podstaw leży chęć zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Od siebie pragniemy dodać, że najważniejszą wartością w naszej pracy jest tworzenie wyrobów najwyższej jakości, przyjaznych naszym Klientom. Cała załoga dokłada wszelkich starań, aby to co wychodzi spod ich rąk dawało poczucie komfort i bezpieczeństwa.

Drodzy Klienci, Partnerzy Biznesowi, Drodzy Przyjaciele to dzięki Wam kolejny raz możemy cieszyć się tym prestiżowym Certyfikatem i być Przedsiębiorstwem Godnym Zaufania.


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ